SALON MODY ŚLUBNEJ I WIECZOROWEJ W CENTRUM GDYNI

 Malena to salon sukien ślubnych i wieczorowych w samym sercu Gdyni, stworzony przez Alicję Burakowską, absolwentkę szkoły odzieżowej i utytułowaną konsultantkę ślubną. Doświadczenia zebrane w profesjonalnej karierze pozwoliły na otworzenie Maleny, gdzie oswajamy klientki z kwestiami szycia miarowego i oferujemy suknie wybranych polskich i międzynarodowych projektantów. 

Specjalizujemy się też w sukniach dla minimalistek szytych według własnego projektu przez nasze utalentowane krawcowe, które poradzą sobie z waszymi wymarzonymi i indywidualnymi projektami. Cały czas poszerzamy horyzonty i często organizujemy gościnne tygodnie z projektantami, których normalnie nie znajdziecie w Malenie, warto być czujnym i obserwować nasze konta social media. 

ZNAJDZIECIE U NAS SUKNIE:

Atelier Alicja Burakowska

image3.jpeg
czolenka-strappy-high-pudrowy-rozbrokat-

Jesteśmy też dumni ze współpracy z polską firmą obuwniczą mywish, która tworzy buty z szacunkiem dla rzemiosła i na każdą stopę. Niezliczona ilość kolorów i faktur skóry naturalnej i wegańskiej pozwala na zaprojektowanie idealnej pary butów ślubnych.

Możecie zakupić swoją parę bezpośrednio w Malenie lub przymierzyć parę przed złożeniem indywidualnego zamówienia.

Zachęcamy do obserwowania mywishpoland na:

 

Facebook
Instagram

Nazwa "Malena - with love" nie kłamie ani odrobinkę! Sukienki wybrane przez Panią Alicję są przepiękne. Jeszcze nigdzie nie widziałam tak pięknych materiałów, delikatnych koronek, takiej dbałości o szczegóły i tak perfekcyjnego wykonania. Na razie wybrałam 5 modeli, nie jestem w stanie zdecydować się tak od razu... Z wielką przyjemnością wrócę tam na kolejne przymiarki. 

Ewa, 11 września 2016 | trojmiasto.pl

Alicja 

Alicja jest założycielką Maleny, absolwentką szkoły odzieżowej i doświadczoną konsultantką ślubną. Alicja projektuje nasze autorskie projekty w odpowiedzi na wasze marzenia!

Małgosia

Małgosia jest naszą konsultantką ślubną z wieloletnim doświadczeniem. 

Joanna

Joanna jest naszą uzdolnioną krawcową, która zajmuje się waszymi sukniami na etapie przymiarek oraz szyje kreacje, które zamówicie w ramach waszych indywidualnych projektów. 

Poznaj zespół

Adres

Ul. Morska 29, 81-323 Gdynia

Tel: 511 040 545

Email: malena.gdynia@gmail.com

  • Facebook
  • Instagram

© 2020 MALENA WITH LOVE